Nasi Klienci - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

   BLOG: Przyłbica ochronna – jej właściwości optyczne oraz wpływ na długotrwałe użytkowanie

Nasi Klienci

Nasi Klienci to przede wszystkim firmy z branży odzieżowej, obuwniczej, motoryzacyjnej, muzealnej i wystawienniczej. Wszechstronność naszej oferty, to mocny fundament, dzięki któremu trafiamy z naszymi usługami i rozwiązaniami technologicznymi do coraz szerszego grona stałych jak i nowych odbiorców.

Naszych partnerów handlowych cechuje i łączy przede wszystkim zamiłowanie do jakości, tempa realizacji zleceń, wszechstronności, innowacyjności oraz niezawodności w działaniu.

Z naszych usług korzystają również firmy działające w branży targowej – zarówno organizatorzy targów jak i otoczenie biznesowe wystawców.

Wszechstronność naszych usług czyni z nas atrakcyjnego partnera dla całego segmentu branży targowej.

Intensywnie działamy w branży wyposażenia wnętrz. Produkowane przez nas elementy świetlne w połączeniu z drukiem na tkaninach, idealnie komponują się z potrzebami naszych wymagających Klientów. Wielkoformatowy druk na płótnie czy fototapety to również przestrzeń rynku wyposażenia wnętrz, z którego wywodzą się nasi Klienci.

Dzięki temu nieustannie się rozwijamy,

Nasze realizacje zdobią wnętrza największych galerii handlowych Polski i Europ. Wnętrza muzeów, galerii i wystaw, klubów, restauracji, salonów samochodowych, obiektów targowych, biur i sklepów.