Nasi Klienci - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

         

Nasi Klienci

Nasi Klienci to przede wszystkim firmy z branży odzieżowej, obuwniczej, motoryzacyjnej, muzealnej i wystawienniczej. Wszechstronność naszej oferty powoduje, że trafiamy z naszymi usługiami do coraz szerszego grona Klientów. Naszych Klientów łączy przede wszystkim zamiłowanie do jakości, tempa realizacji zleceń, niezawodności oraz relacji jakości do ceny.

Z naszych usług korzystają również firmy działające w branży targowej – zarówno organizatorzy targów jak i otoczenie biznesowe wystawców. Wszechstronność naszych usług czyni z nas atrakcyjnego partnera dla całego segmentu branży targowej.

Bardzo intensywnie działamy w branży wyposażenia wnętrz. Produkowane przez nas kasetony w połączeniu z drukiem na tkaninach idealnie komponują się z potrzebami Klientów. Wielkoformatowy druk na płótnie czy fototapety to również przestrzeń rynku wyposażenia wnętrz, z którego wywodzą się nasi Klienci.

Wśród naszych Klientów wielu jest również odbiorców indywidualnych, których zamówienia to często wyzwania dla naszej fabryki. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy,

Nasze realizacje zdobią wnętrza największych galerii handlowych Polski i Europy, wnętrza muzeów i znamienitych galerii i wystaw, klubów, restauracji, salonów samochodowych, obiektów targowych, biur i sklepów.