☏ +48 22 755 80 10 (PL)
☏ +48 66 44 33 292 (EN)
        

Historia firmy

zalogaWszystko zaczęło się od zaufania, lojalności i przyjaźni.

Zaczęliśmy od dwóch osób i 11-metrowego pokoju w bloku na Ursynowie. W 1991 roku jako jedni z pierwszych kupiliśmy komputer z oprogramowaniem graficznym oraz ploter tnący – zupełną nowość na rynku. Od 1994 roku zaczęło się wynajmowanie kolejnych lokali w różnych punktach Warszawy. Przybywało ludzi, urządzeń i znaczących klientów. W latach 1996/1997 we współpracy z angielską firmą Howes Signs stworzyliśmy kompletne oznakowanie wszystkich salonów samochodowych Nissan. Równocześnie wraz z firmą Appia – pracowaliśmy nad oznakowaniem salonów Renault. W 1997 r. przenieśliśmy się do własnej siedziby w Pruszkowie. W latach 1999/2000 wykonaliśmy oznakowanie wewnętrzne wszystkich hipermarketów Geant.

XXI wiek przyniósł decyzję o inwestowaniu w druk wielkoformatowy. W tym okresie powstały min. pierwsze wystawy dla Instytutu Literackiego w Paryżu. Rozpoczęliśmy współpracę z hipermarketami, m.in. Praktikerem i Obi. Od 2005 r. mamy własny lokal w Milanówku oraz biuro w centrum Warszawy. W tym czasie zrealizowaliśmy cykl wystaw na Rok Jerzego Giedroycia (2006), które były eksponowane w wielu miastach Europy od Wilna po Paryż. Lata 2006/2008, to stworzenie systemu identyfikacji wizualnej dla supermarketów Carrefour Express, a następnie oznakowanie wszystkich sklepów tej marki w Polsce.

Druga dekada XXI wieku to czas inwestowania w nowe technologie i maszyny. Rozwijamy się, pamiętając, że najbardziej przyszłościowe rozwiązania to te ekologiczne np. druk na tkaninach. W ślad za nowymi technologiami dołączyli do nas nowy klienci. Są wśród nich sieci sklepów odzieżowych, hipermarkety, banki, deweloperzy, muzea, teatry oraz wiodące agencje reklamowe.

Dla nas najcenniejsi są ludzie a nasz zespół liczy ok. 50 osób. Profil działalności nie uległ zmianie, jedynie wzbogacił się o kolejne usługi. A my nadal gromadzimy doświadczenia.