Historia firmy - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

   

Historia firmy

historiaPodstawą jest zawsze zaufanie, lojalność, przyjaźń…

Historia firmy Prograf SG zaczyna się od dwóch osób i 11-metrowego pokoju w bloku na Ursynowie. Jednak były to początki dynamiczne. Jako jedni z pierwszych w branży w 1991 roku kupiliśmy komputer z oprogramowaniem graficznym oraz ploter tnący. Wtedy była to absolutna nowość i rewolucja.

Firma rozwijała się dynamicznie. Zespół się rozrastał. Przybywało urządzeń. Pozyskiwaliśmy kluczowych Klientów. Z wieloma z nich pracujemy do dziś.

Rok 1997 to oznakowanie wszystkich salonów samochodowych Nissan.
W tym samym roku wykonaliśmy oznaczenie wszystkich salonów marki Renault.

Rok 2000 zaznaczył się kolejnym sukcesem i realizacją dużego kontraktu – wykonaliśmy oznakowanie wewnętrzne wszystkich hipermarketów Geant.

W roku 2000 podjęliśmy również ważną decyzję – inwestujemy w druk wielkoformatowy. Była to niezwykle słuszna decyzja. Przyniosła nam bowiem sukcesy w postaci wystaw dla Instytutu Literackiego w Paryżu.

W tym samym czasie rozpoczęliśmy współpracę z hipermarketami Praktiker i Obi.

W roku 2005 budujemy fabrykę w Milanówku pod Warszawą. Tam przenosimy maszyny i nasz zespół specjalistów i tym samym stawiamy na nowe rozwiązania.

W Warszawie uruchamiamy showroom. Stanowi on nasz punkt ekspozycyjny dla Klientów, którzy chcą zobaczyć nasz potencjał oraz możliwości technologiczno/materiałowe.

W tym samym roku realizujemy cykl wystaw na Rok Jerzego Giedroycia, które były eksponowane w wielu miastach Europy od Wilna po Paryż.
Kolejny rok, kolejna ekspansja naszej firmy. Zamówienia od kolejnych Klientów. Identyfikacja wizualna dla supermarketów Carrefour Express, a następnie oznakowanie wszystkich sklepów tej marki w Polsce.

Następne lata, to dalsze inwestycje w nowoczesne technologie oraz zakup kolejnych maszyn.

Rozwój działu handlowego oraz rozbudowa struktury organizacyjnej firmy umożliwiła nam prace z nowymi klientami, a tym samym otworzyła furtkę na nowe branże, rozwiązania.

Dziś obsługujemy sieci sklepów odzieżowych, hipermarkety, banki, deweloperów, muzea, teatry oraz wiodące agencje reklamowe.

Nasz dynamiczny i sprawdzony zespół liczy dziś ok. 50 osób.
Nieustannie rozwijamy się, szkolimy, udoskonalamy, stawiamy na nowe, ekologiczne technologie i materiały.

Uczymy się przede wszystkim od naszych Klientów i dla Naszych Klientów.
TWÓJ pomysł Nasza realizacja.

Zapraszamy!