Historia firmy - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

         

Historia firmy

historiaPodstawą jest zawsze zaufanie, lojalność  co jest podstawą przyjaźni

Historia firmy Prograf SG zaczyna się od dwóch osób i 11-metrowego pokoju w bloku na Ursynowie.  Jednak były to początki dynamiczne. Jako jedni z pierwszych w branży w 1991 roku kupiliśmy komputer z oprogramowaniem graficznym oraz ploter tnący. Wtedy była to absolutna nowość i rewolucja.

Firma rozwijała się dynamicznie. Zespół się rozrastał. Przybywało urządzeń. Pozyskiwaliśmy kluczowych Klientów. Z wieloma z nich pracujemy do dziś. 

Rok 1997 to  oznakowanie wszystkich salonów samochodowych Nissan.
W tym samym roku wykonaliśmy oznaczenie wszystkich salonów marki Renault. 

Rok 2000 zanzaczył się kolejnym sukcesem i realizacją dużego kontraktu –  wykonaliśmy oznakowanie wewnętrzne wszystkich hipermarketów Geant.

W roku 2000 podjęliśmy również ważną decyzję – inwestujemy w druk wielkoformatowy.  Była to niezwykle słuszna decyzja. Przyniosła nam bowiem sukcesy w postaci wystaw dla Instytutu Literackiego w Paryżu.
W tym samym czasie rozpoczęliśmy współpracę z hipermarketami Praktiker i Obi.

W roku 2005 budujemy fabrykę w Milanówku pod Warszawą. Tam przenosimy maszyny i stawiamy nowe.

W Warszawie uruchamiamy showroom. Stanowi nasz punkt ekspozycyjny dla Klientów, którzy chcą zobaczyć, co można u nas wyprodukować. 

W tym samym roku realizujemy cykl wystaw na Rok Jerzego Giedroycia, które były eksponowane w wielu miastach Europy od Wilna po Paryż.

Kolejny rok to jeszcze większe zamówienia od kolejnych Klientów. Identyfikacja wizualna dla supermarketów Carrefour Express, a następnie oznakowanie wszystkich sklepów tej marki w Polsce.

Następne lata to dalsze inwestycje w nowoczesne technologie i zakup kolejnych maszyn. 

Rozwój działu handlowego, rozbudowa struktury organizacyjnej to również nowi Klienci, nowe branże. Dziś obsługujemy sieci sklepów odzieżowych, hipermarkety, banki, deweloperów, muzea, teatry oraz wiodące agencje reklamowe.

Nasz dynamiczny i sprawdzony zespół liczy ok. 50 osób.
Nieustannie się rozwijamy, udoskonalamy i uczymy. Uczymy się przede wszystkim od naszych Klientów.

Zapraszamy!