Zmieniamy się dla Ciebie - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

         

Zmieniamy się dla Ciebie

Witaj w fabryce reklamy wizualnej.

Trafiłeś idealnie! Możesz obserwować jak zmieniamy się dla Ciebie. Zmieniamy wygląd naszej strony. W ciągu najbliższych kilku dni całkowicie przebudujemy naszą dotychczasową stronę, połączymu ją z mediami społecznościowymi, będziemy lepiej widoczni w sieci. Dla Ciebie. 

Jesteśmy fabryką reklamy wizualnej. U nas zbiegają się nurty kreatywnych myśli najwybitniejszych twórców reklamowych. Drukujemy w wielkim formacie ale – co łatwo dostrzec w naszej ofercie – to tylko niewielki fragment naszej działalności. Nazwa fabryka zobowiązuje! 

Druk wielkoformatowy - fabryka reklamy

Drukujemy na płótnie, PCV, folii, tkaninie i wielu innych podłożach. Wycinamy na frezarkach.  Projektujemy i montujemy kasetony i reklamy podświetlane. 

Teraz zmieniamy się dla Ciebie. Zmieniamy naszą stronę podążając z duchem czasu. Współpraca z nami będzie jeszcze łatwiejsza. Zaś Klienci, którym nas polecisz, jeszcze łatwiej do nas trafią. 

Wiele firm, które zajmują się reklamą czy marketingiem używa słowa “fabryka” do wzmocnienia wydźwięku swojej nazwy. “Fabryka słów” czy “Fabryka pomysłów”. My jesteśmy fabryką z prawdziwym znaczeniu tego słowa – hale, budynki, zespół fenomenalnych fachowców, ciąg technologiczny, nowoczesna technologia. I zapraszamy do zwiedzania – rzecz jasna prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty. 

Tymczasem wracamy na halę produkcyjną.