Aranżacja witryn i stoisk targowych

Witryna RAF

Aranżacje witryn

Aranżacja witryny sklepowej podobnie jak przygotowanie stoiska targowego to kwestie kluczowe. W pierwszym przypadku witryna decyduje o tym, czy Klient zainteresuje się sklepem. W drugim jak zapamięta stoisko i czy zrobi na nim wrażenie. W obydwu przypadkach chodzi o wyróżnienie się i zrobienie pierwszego wrażenia. A na to mamy nie więcej niż 13 sekund.

W obydwu przypadkach wychodzimy na przeciw takim potrzebom. Doświadczenie wyniesione z pracy z setkami profesjonalnych i wymagających Klientów zaprocentowało wiedzą i umiejętnościami.

banery

W przypadku aranżacji witryny sklepowej wiele zależy od tego, czy mamy do czynienia z obiektem niezależnym czy umiejscowionym w galerii handlowej. Każda lokalizacja rządzi się innymi prawami jeżeli chodzi o aranżację i dobór środków. Wystarczy pamiętać, że w budynku wolnostojącym światło pracuje całkowicie inaczej niż w galerii handlowej. Tam światło dostaje się przez system okien, jeżeli mowa o świetle naturalnym. Bywa, że sklep w galerii większość dnia oświetlony jest światłem sztucznym. Ten i pozostałe czynniki – żeby wymienić założony cel sprzedażowy, klientelę, estetykę – pozwalają dobrać odpowiednie narzędzia. Paradoksalnie słowo witryna przewija się zarówno w Internecie jak i w tzw. “realu”.

Stoisko targowe

Stoisko targowe to całkowicie inne zagadnienie – choć wydaje się, że wszystkie jest tożsame. I tu i tu chodzi o wygląd. I tu i tu chodzi o ludzi. Zasadniczo tak. Jednakże targi pełnią całkowicie inną rolę niż witryna sklepowa. Na targach mamy do czynienia z dziesiątkami stoisk z tej samej branży lub pokrewnych. Na targach nie sprzedajemy – prezentujemy. W końcu na targach chodzi o estetykę, atrakcyjność i funkcjonalność stoiska. No i musi być po prostu show. Jeżeli ktoś Wam opowiada, że stoisko targowe ma być poprawne i spokojne oznacza to, że kompletnie nie wie, o czym mówi. Targi to dynamika. targi to energia. Targi to miejsce, z którego wracamy nakręceni. Tam robimy mnóstwo zdjęć i wspominamy. A co zapamiętamy? Najciekawsze stoisko i dobrze byłoby, aby to było stoisko nasze lub naszego partnera biznesowego.

Na zdjęciu z kuchnią widzimy więc stoisko targowe – zaprojektowane dla firmy stolarskie, specjalizującej się w wyposażaniu wnętrz. Dzięki temu, że stoisko nie jest typowe, następnego dnia po targach całe pojechało do Klienta do Londynu.

Zasady przygotowywania plików

Kliknij przycisk aby pobrać wskazówki dotyczące przygotywywania plików.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FABRYKA

ul. Grudowska 65a,
05-822 Milanówek
Tel.: +48 22 755 80 10

DZIAŁ HANDLOWY – Kontakt
Tel.: +48 734 450 000, handlowy@prografsg.com
Poniedziałek – Piątek 09:00 – 17:00

SHOWROOM

ul. Białobrzeska 15,
02-370 Warszawa,
Tel.: +48 22 824 20 20

OSOBISTE SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I ODBIÓR
Tel.: +48 602 221 268, a.miziolek@prografsg.com
Poniedziałek – Piątek 08:30 – 16:30

Skontaktuj się z nami. Opisz nam swój projekt. Ten formularz pomoże nam szybko wrócić do Ciebie z informacjami.

Hits: 227