rozliczenia - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

         

rozliczenia

Oczywiście. Klienci często chcą zobaczyć jak będzie wyglądał ich pomysł w rzeczywistości. Traktujemy taką realizację jak każde inne zlecenie. Składasz zamówienie ja wykonanie egzemplarza próbnego czy prototypu. Wykonujemy go, fakturujemy i rozliczamy. Jeżeli konieczne będą zmiany w prototypie, będą również traktowane jak zlecenie.

Czytaj dalej

Oczywiście, może się zdarzyć, że nie będziesz mógł z jakiegoś powodu odebrać zamówionych materiałów w terminie. Będą na Ciebie u nas czekały bez żadnych dodatkowych kosztów do 7 dni roboczych. Po upływie tego terminu dodamy 1% wartości zlecenia jako koszty przechowywania. Nie nastawiamy się na takie przechowywanie, stąd koszty. Musimy zaangażować dodatkowe siły i środki […]

Czytaj dalej

Kiedy prześlesz do nas zlecenie, Opiekun lub Handlowiec zweryfikuje je pod względem formalnym. Sprawdzi, czy nie brakuje kluczowych informacji. W przypadku braków skontaktujemy się z Tobą z prośbą o uzupełnienie. Kiedy informacje będą kompletne – Twoje dane, parametry zlecenia, termin realizacji, termin odbioru, forma płatności i tp. – otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji.

Czytaj dalej

Nie jest to reguła. Wszystko zależy od tego, jakie wypracowaliśmy relacje biznesowe. Jeżeli jesteś sprawdzonym Klientem z piękną historią płatności w terminie – ufamy Ci.  Spokojnie czekamy wted na płatność w uzgodnionym terminie. Jeżeli dopiero zaczynamy współpracę, pierwsze trzy zlecenia rozliczamy przy odbiorze. W ten sposób wypracowujemy wzajemne zaufanie. My realizujemy zlecenie, Ty masz środki […]

Czytaj dalej

Oczywiście. W momencie złożenia zamówienia powstaje z Twojej strony zobowiązanie odebrania i zapłaty a z naszej wykonania. Zawieramy transakcję. Angażujemy w Twoje zlecenie środki – czas pracy naszej załogi, materiały, urządzenia. Prowadzimy biznes tak jak Ty. Szanujemy Twój biznes. Kiedy zlecenie będzie wykonane możesz za nie zapłacić przelewem, gotówką albo kartą.  

Czytaj dalej