Ścisła czołówka - Brodaty górą - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

         

Ścisła czołówka – Brodaty górą

Miejsce na podium

Zaledwie kilka dni temu zachęcałem Was do głosowania na Brodatego, który pojechał na podium a już spieszę z podziękowaniami.

Dziękuję każdemu i wszystkim z osobna za trud – bo przecież trzeba było kliknąć w link, przeczytać o co chodzi oraz kliknąć na serduszko. Piszę o tym bez przekory. Korzystając z mediów społecznościowych aby Was zachęcić – głównie Facebook i Linked In – spotkałem się kilka razy z pytaniami o dodatkowe szczegóły. To zrozumiałe. Kilka razy zetknąłem się też z uwagami, że przecież się nie znamy, więc czemu ktoś ma głosować. Argument niby słuszny, ale przecież jakoś dodaliśmy się do znajomych. Dwa razy poproszono mnie o telefon w sprawie. I raz ktoś się obraził, kiedy zauważyłem, że skoro zajmuje się PR to Fespa powinna być mu znana. Statystycznie więc całkiem nieźle. Wykonaliście wspaniałą robotę.

Brodaty jest na podium

Fespa

 

 

 

https://www.fespaawards.com/peoples-choice-award-2?fbclid=IwAR0HRKoRVD9lVnA8W9Rfj-gegnNpCbx-mCitHUm47VlK0tyrvWUueBz0jf8

 

 

Podsumowując, 15 maja w Monachium będzie miało miejsce wręczenie nagród. Fespa to najważniejsza impreza reklamy wizualnej w Europie. A ja cieszę się, że fotografia, którą wykonałem brodatemu, którego praktycznie zaprosiłem prawie na siłę na plan (potem mu się spodobało) żyje zasadniczo własnym życiem.