☏ +48 22 755 80 10 (PL)
☏ +48 66 44 33 292 (EN)
        

Reklamy świetlne

KASETONY, RAMY PODŚWIETLANE

Naszą specjalnością są reklamy świetlne, które intensywnie działają na zmysły, a szczególnie imponująco prezentują się nocą. Stanowią jeden z najskuteczniejszych nośników informacji, które służą promowaniu firmy. Kasetony reklamowe doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, skutecznie przyciągając wzrok potencjalnych Klientów. Wszystkie konstrukcje wykonane u nas cechują się trwałością, funkcjonalnością i wysoką estetyką wykonania. Dzięki zastosowaniu systemu tkaninowego można wymieniać grafikę w dowolnym momencie, co pozwala obniżyć koszty. Tkanina w wersji satynowej lub matowej jest specjalnie dostosowana do różnych warunków, a jej właściwości pozwalają na dłużej zachować intensywność kolorów.

Podświetlamy również ramy z tkaninami. Specjalnie opracowany przez nas system diod umożliwia wykonanie wyjątkowo cienkich ram do podświetlania.

Materiały, które wykorzystujemy: polichlorek winylu (pot. PCW, PCV), szkło akrylowe (pot. Pleksiglas, Plexi), aluminiowa płyta kompozytowa (pot. Dibond), oświetlenie LED, tkaniny