Poszukujemy do pracy

Drukarz

do obsługi ploterów drukujących (wodnych, solventowych i UV)

 Miejsce pracy: Milanówek

Od pierwszego dnia poczujesz się jakbyś pracował z nami już długo. Otrzymasz wsparcie profesjonalistów i zdobędziesz umiejętności niezbędne do druku na naszych ploterach.

Do Twoich obowiązków należeć będzie

  • przygotowywanie plików na RIP
  • pełna obsługa operatorska i konserwatorska ploterów wodnych, solventowych i UV
  • bieżące monitorowanie drukowanych prac na materiałach rolowych i płaskich
  • komunikacja z pozostałymi działami produkcji

Oczekiwania

  • komunikatywność i otwartość
  • dobra znajomość obsługi komputerów
  • zmysł techniczny
  • sumienność
  • dokładność
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie drukarza w drukarni wielkoformatowej i znajomość technik druku wielkoformatowego – jeżeli spełniasz wcześniej wymienione cechy i chcesz w to wejść – nauczymy Cię.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznej firmie zatrudniającej ponad 50 pracowników
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • możliwość poznawania nowych materiałów i technologii
  • merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • współudział w kreowaniu nietypowych realizacji
  • partnerskie relacje w zespole
  • stabilne zatrudnienie pozwalające skupić się na rozwoju

CV oraz list motywacyjny prosimy o przesłanie na adres: rekrutacja@prografsg.com z dopiskiem: drukarz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Specjalista produkcji do obsługi frezarek

Doświadczenie nie jest konieczne, chętnie zatrudnimy osobę bezpośrednio po szkole do praktycznego przyuczenia.

Główne obowiązki

  • cięcie papieru, folii, tworzyw sztucznych i płyt MDF na maszynach produkcyjnych
  • nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyny produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi standardami
  • kontrola jakościowa wyrobów
  • aktywny udział w pracach konserwacyjnych i serwisowych powierzonych maszyn
  • wypełnianie dokumentacji zgodnie ze standardami firmy
  • dbałość o ład i porządek na miejscu pracy

Oczekiwania

  • umiejętność obsługi komputera, podstawowa znajomość Corela
  • chęć do pracy oraz poszerzania swoich umiejętności
  • zdolności manualne, dobry wzrok – warunek konieczny
  • gotowość do pracy zmianowej
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy

  • miejsce w firmie zatrudniającej ponad 50 pracowników
  • pakiet szkoleń i możliwość rozwoju
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • miłą atmosferę pracy

CV oraz list motywacyjny prosimy o przesłanie na adres: rekrutacja@prografsg.com z dopiskiem: frezer.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Technik – montażysta reklam

Jeśli np. Twoim hobby było modelarstwo, masz umiejętności manualne, szukamy właśnie Ciebie. Jeśli nie lubisz monotonii w życiu, to praca stworzona dla Ciebie!

  • aplikacja folii na podłożach PCV, plexi itp.
  • wycinanie różnych kształtów
  • montaż liter i elementów przestrzennych
  • obsługa urządzeń laminujących i plotera nacinającego
  • pakowanie wyrobów finalnych

Oczekiwania

  • zdolności manualne
  • staranność i dokładność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu – wynika to z terminów realizacji zleceń
  • mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży reklamowej lub poligraficznej oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • miejsce w stabilnej firmie zatrudniającej ponad 50 pracowników
  • współudział w tworzeniu nietypowych realizacji

Znajomość języka obcego ani obsługi komputera nie jest wymagana.

CV oraz list motywacyjny prosimy o przesłanie na adres: rekrutacja@prografsg.com z dopiskiem: technik, montażysta reklam.

Hits: 51