Napisali o nas - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

         

Napisali o nas

 

szkolimy-sie Szkolimy się

W naszej firmie stawiamy nie tylko na jakość wykonywanych realizacji ale przede wszystkim na rozwój umiejętności i pogłębianie wiedzy naszych pracowników. W związku z tym nasza drukarska część załogi wzięła udział w szkoleniu z cyklu Mimaki School 2017 organizowanym przez naszego zaprzyjaźnionego dostawcę SICO Polska. Tematyka tych warsztatów dotyczyła nie tylko druku solwentowego, ale również druku UV.
Volance Carlin z Mimaki Europe przybliżała ofertę drukarek solwentowych i UV.

Bardzo ciekawą prelekcję o efektach drukiem UV miał Mark Sollman z Mimaki Europe, natomiast szeroki zakres zastosowań folii w reklamie przybliżył Pan Cezary Koncewicz z firmy MacTac. Swoje serwisowe prezentacje miał także Błażej Winnicki z Sico Polska oraz o marketingowym podejściu do promocji firmy opowiadał Jacek Szydłowski z Sico Polska.

W szkoleniu w całej Polsce wzięło udział ponad 200 uczestników, dla najlepszych zostały przewidziane nagrody!!! Zdjęcia ze szkolenia możecie obejrzeć klikając w link poniżej
:: LINK ::

Projekt Mimaki School miał swój finał na torze wyścigowym w Bednarach. Dla wszystkich finalistów, w którym PrografSG również wystawił swoją reprezentantkę została zorganizowana szkoła bezpiecznej jazdy obfitująca w wiele atrakcji: symulator, szarpak, płyta poślizgowa, a  gwoździem programu był przelot samolotem nad terenem Bednar!

Fotorelację możecie obejrzeć klikając w link poniżej:
:: LINK ::

swiat-poligrafii Podczas wywiadu z właścicielami i kadrą zarządzającą firmy padło wiele pytań i odpowiedzi dotyczących historii firmy, charakteru działalności, technologii oraz największych wyzwań. Jesteś ciekawy szczegółów? Koniecznie przeczytaj cały wywiad!
09.01.2017
PrintNews
“Drukujemy na wszystkim”
vc112016 Ciekawa i niestandardowa realizacja? Oczywiście wykonana w całości przez Prograf SG (przez naszą firmę). Przeczytaj artykuł i zobacz jak pięknie prezentuje się wyspa restauracji ze zdrową żywnością Salad&Co w Galerii Posnania.
11/2016
Visual Communication
str. 62-63
vc102016 Lubimy brać udział w konkursach. Jest to okazja do prezentacji naszych realizacji. Jedna z nich wygrała w konkursie Mimaki Inspiration Cup. O szczegółach konkursu oraz nagrodzie głównej koniecznie przeczytaj w artykule.
10/2016
Visual Communication
str. 72-73
ooh Technologia jest dla nas priorytetem. Inwestujemy w nowe maszyny, aby sprostać wymaganiom naszym klientom. W artykule znajdują się szczegóły dotyczące instalacji Vutka QS 2000 zachęcamy do przeczytania!
11/2007
Vutek w Prografie – OOH Magazine