Dlaczego kochamy tatuaże? - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

         

Dlaczego kochamy tatuaże?

Atrakcyjna impreza musi mieć chemię – impreza z tatuażami ma!

Atrakcyjna impreza targowa czy konwent albo zlot to przede wszystkim festyn. Nie ma się co czarować. Bardzo często zapominają o tym zarówno organizatorzy jak i wystawcy. A nie trzeba wiele aby sztywną imprezę zamienić w fantastyczny festyn. I nie ma się co obrażać na znaczne odstawanie od sztywnej formy imprez typu “konferencja”. Za przykład świetnej imprezy o swobodnym klimacie niech posłuży rewelacyjny konwent tatuażystów. Odbywa się regularnie na stadionie Legii w Warszawie i zazwyczaj przyciąga tłumy zwiedzających. Na czym polega tajemnica sukcesu?takiej imprezy?

kochamy tatuaze

Tak naprawdę to banalnie proste.

Po pierwsze widowiskowość. Setki ludzi, którzy są atrakcyjni już swoim własnym wyglądem, jest widowiskiem niecodziennym. Dla fotografa to jest mega frajda i wyzwanie. (nie tylko dla fotografa – dla drukarza cyfrowego również, o czym później). Nieustannie zmieniające się światło, jego temperatura, kolory i natężenie. Mimo jednak tych pozornych trudności skala przyjemności dla oka całkowicie niweluje te pozorne problemy. Lepsze takie wyzwania niż nuda niejednej imprezy, gdzie wszystko jest zapięte na ostatni guzik a tak naprawdę nic się nie dzieje i wieje nudą.

konwent

Spójność tematyczna

Wszystko kręci się wokół jednego. Czyli skoro mamy tatuaże, to mamy tatuażystów, mamy osoby chętne do tatuowania się, więc mamy wszystko podane na żywo. Przyrządy, akcesoria, rysunki, projekty, wyposażenie studia, gadżety, standy, rollupy, ścianki. Jedno wynika z drugiego, wszystko jest spięte klamrą przeniesienia klimatu studia na imprezę. I w wielu przypadkach widać, że da się to zrobić. Dochodzi efekt multiplikacji.

Foodtrucki

Fenomenalna sprawa. To żarcie na kółkach robi oszałamiającą karierę i słusznie. To już nie tylko buła z wołowiną. Można zjeść prawdziwe cuda – jak choćby naleśniki z warzywami i mięsem na ostro. Plus hektolitry kawy. I to doskonałej. Foodtrucki to również fantazyjnie zaprojektowane jeżdżące reklamy. Efekt pracy speców od oklejania samochodów. I grafików. Słowem – jeżdżący rezultat pracy zespołu kreatywnych ludzi. 

Atmosfera

Atmosfera – jak na każdym konwencie ludzie ją pozytywnie podekscytowani – a to się udziela. Praktycznie każda taka impreza daje potężnego kopa energetycznego i ile by nie trwała, będzie za krótka. Chodzi się od stoiska do stoiska i napatrzeć się nie można na tych pięknych ludzi. Czasami oprócz samych studiów tatuaży pojawi się coś komplementarnego. Na przykład jakiś fajny salon fryzjerski. Tak ładnie wypłynęła warszawska Ferajna, gdzie zarówno załoga jak i Klienci to miłośnicy tatuaży.

dziewczyna

Biznes

Impreza taka jak konwent tatuażystów to genialne miejsce dla naszej firmy. Każde szanujące się studio inwestuje wiele w reklamę wizualną. Do tego oprawa samego konwentu – bannery, flagi, plakaty, obrazy, nawet wielkie szyldy. Foodtrucki – mnóstwo folii i drukowania. W końcu cała oprawa konwentu – banery, podświetlane kasetony. No i nieocenione kontakty.

Podsumowując, konwent tatuażystów to wspaniałe święto dla branży. W naszym przypadku świetny poligon do realizacji projektów na różnych podłożach. Zakres tematyczny rozciąga się od naklejek przez bannery po ścianki czy wystrój stoisk targowych. A wszystko w fascynującej estetyce tatuażu.

Dodatkowo pomagamy poszczególnym fachowcom w aranżacji ich salonów.

 

 

Zapraszam do kontaktu.

Napisz do mnie

r.golebiewski@prografsg.com

Zadzwoń

+48 574 909 001