Brodaty jedzie do Londynu - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

         

Brodaty jedzie do Londynu

Brodaty jedzie na Fespę

Jak wiesz, jestem fotografem. Taka pasja. Pasja, przy której zapominam o świecie. Daje dużo relaksu. Przez lata zebrało się nawet trochę nagród i wyróżnień. Są miłe. I stanowią zachętę do jeszcze większego wysiłku.

Biznes reklamy i druku wielkoformatowego jest ściśle związany z fotografią. Nieustannie komunikujemy się obrazami.

Czasami też pojawiają się okazje do prezentacji naszej pracy. Taka okazja pojawiła się na festiwalu reklamy Fespa.

Korzystając z tej okazji, szefowa marketingu wybrała zdjęcie, z którego jestem bardzo zadowolony – brodaty. Modela poznałem na evencie motoryzacyjnym. Od słowa do słowa i zaprosiłem go na plan. Prosta historia a powstało kultowe zdjęcie.

na produkt reklamowy wybraliśmy kaseton podświetlany – niezwykle cieki. Rama aluminiowa została polakierowana na czarno. Na nią naciągnięte zostało płótno. Zgodnie z klimatem zdjęcia w przeważającej części czarne. Tkanina jest podświetlana diodami LED. Podświetlana wybiórczo. Oznacza to, że diody umieszczone zostały pod twarzą modela. Natężenie podświetlenia może być ustawiane dowolnie za pomocą pilota.

Brodaty jedzie na wystawę Fespa

Kiedy projekt został zgłoszony a potem wysłany – rozpocząłem wysyłkę próśb do swoich znajomych z mediów społecznościowych. Możliwe, że też dostałeś lub dostałaś wiadomość o takiej treści.

Uprzejmie proszę o Twój głos (takie małe serduszko do kliknięcia)

Kaseton naszej produkcji ze zdjęciem mojego autorstwa na konkursie reklamy Londynie. Kaseton jest podświetlany selektywnie – w tym wypadku podświetlona jest twarz modela a natężenie można ustawiać dowolnie.

Z góry dziękuję!

https://fespa.awardsplatform.com/entry/vote/OoaLWADB/enGXjqBQ?search=6b437578ca6bfbb5

W tej chwili nie wiadomo jeszcze, jakie są wyniki głosowania. Korzystam głównie z Facebooka oraz Linked In. Wkrótce zobaczymy jakie medium społecznościowe jest skuteczniejsze.

Bardzo dziękuję!

Chcesz dowiedzieć sę  więcej?

Napisz do mnie.

r.golebiewski@prografsg.com

lub zadzwoń

574 090 001