Automechanika 2018 we Frankfurcie - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

         

Automechanika 2018 we Frankfurcie

Automechanika

Automechanika we Frankfurcie. Jedne z największych lub może nawet największe targi branży motoryzacyjnej na świecie. Tegoroczna edycja to już 25-cio lecie imprezy.

Byliśmy tam….

Automechanika w liczbach to blisko 133.000 zwiedzających ze 170 krajów. To również blisko 5000 wystawców. Pośród nich wielu naszych Klientów oraz firm, które już wkrótce nimi zostaną.

Automechanika to 12 ogromnych, kilkupiętrowych hal. Ogrom wystawienniczy pozwala na prezentację firm na wiele atrakcyjnych sposobów. Z roku na rok widzimy jak zmieniają się trendy – dzięki temu możemy szybko dostosować swoją ofertę.

Automechanika to przede wszystkim wspaniałe kasetony podświetlane. Kasetony, na których rozpina się nadrukowane tkaniny. Wielki format druku to coś, w czym się specjalizujemy.

Niektóre firmy wybierały niezwykłe sposoby prezentacji stoisk. Część korzystała z tkanin, inne z nowoczesnych siatek, jeszcze inne stawiały przyciągające wzrok konstrukcje. Zrobiliśmy swój ranking najładniejszych stoisk.


W kolejnych wpisach przedstawimy Wam więcej informacji na temat współczesnych trendów wystawienniczych.Jesteśmy specjalistami w obsłudze firm, które poszukują nietuzinkowych rozwiązań na imprezy targowe. Nasz zespół i nasze maszyny sprostają każdemu wyzwaniu.A należy pamiętać, że targi, to miejsce, na którym należy się doskonale zaprezentować.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do mnie

r.golebiewski@prografsg.com

lub zadzwoń

574 090 001