Agro Show 2018 - PROGRAF SG
Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

         

Agro Show 2018

Reklama przestrzenna

Agro Show 2018

Agro Show to jedna z największych imprez branży maszyn rolniczych w naszej części Europy. Setki firm prezentuje swoje produkty. Ciągniki, przyczepy, siewniki, pługi, napędy, przekładnie, rozwiązania dla przetwórstwa i magazynowania. Rzecz jasna z całym otoczeniem takim jak informatyka, banki, pośrednictwo handlowe.

Odwiedzamy naszych Klientów, nawiązujemy nowe kontakty. Każda z firm, która podejmuje działania reklamowe to nasz potencjalny Klient.

Targi to jeden z ważniejszych elementów łańcucha sprzedaży każdego profesjonalisty. Rzecz jasna sama wizyta na targach i wrzucenie ulotki czy wizytówki to za mało. Rozmowa na targach, aby była skuteczna rządzi się swoimi prawami.

Blisko 30% naszego biznesu to agencje reklamowe. Skuteczność agencji reklamowych polega na umiejętności sprzedaży. Prowadzimy szkolenia sprzedażowe dla każdego z naszych Klientów, który jest zainteresowany wzmocnieniem swoich umiejętności sprzedażowych.

Druk wielkoformatowy

NAJWAŻNIEJSZE STATYSTYKI

– na tegorocznym AGRO SHOW wystawiło się prawie 750 firm, w tym ponad 120 wystawców z zagranicy z 19 krajów (Austria, Chiny, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy),

– w ciągu 4 dni Wystawę odwiedziło 139 200 osób,

– powierzchnia wystawiennicza wyniosła 139 tys. m2,

– w pokazach polowych wzięło udział 21 zestawów maszyn,

– na głównym pasie przygotowanych było 14 ekspozycji,

– wśród wystawców 74 firmy to członkowie Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych – organizatora wystawy,

– 33 firmy wzięły udział w wystawie po raz 20, co oznacza, że uczestniczyły we wszystkich edycjach wystawy,

– do transportu maszyn i sprzętu prezentowanego na wystawie potrzebnych było niemal 2400 samochodów ciężarowych.

Druk wielkoformatowy

POKAZY MASZYN

Tegoroczna edycja wystawy to również zmiana formuły pokazów maszyn na polach pokazowych. Pokazy podzielone były na dwie części i każda z nich dotyczyła innej tematyki. Pierwsza część poświęcona była rolnictwu precyzyjnemu. Zaprezentowano rozsiewacze nawozów mineralnych i ciągniki, wyposażone w rozwiązania techniczne oraz oprogramowanie, umożliwiające realizację zadań w systemie rolnictwa precyzyjnego i współpracę z maszynami. Całość prezentacji z perspektywy kabiny ciągnika i panelu sterującego procesem, można było oglądać na telebimach umiejscowionych przy polach pokazowych. Druga część pokazów prezentowała technikę siewu zbóż w systemie uproszczonym.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do mnie

r.golebiewski@prografsg.com

lub zadzwoń

574 090 001