Telefon: +48 734 450 000
E-mail: handlowy@prografsg.com

Należymy do oraz

2-ga zasada szybkiego przyswajania wiedzy

sprzedaż

Powtarzanie

Powtarzanie – jak mówi łacińskie przysłowie – to matka nauki. Nauki w rozumieniu uczenia się.Powtarzaj cokolwiek często a wkrótce czynność czy umiejętność wejdą Ci w krew. Wszyscy świetni sprzedawcy czy ludzi biznesu, których znam i cenię zazynają swoje wypowiedzi od zdań, które doskonale opanowali. Dostroili swoje wypowiedzi do swoich potrzeb i niejako wtłoczyli je w swoją osobowość. Kiedy już tego dokonali, przeszli do powtarzania i nieustannej analizy tych wypowiedzi aż doszli do stanu, kiedy kontrolowali słowa, które wypowiadali. Wtedy wypowiadali je z przekonaniem – i uzyskiwali efekt, jaki chcieli osiągnąć.

Aby ująć to w skróce – skutecznie wykorzystali narzędzie powtarzania. Czym jest skuteczne powtarzanie?

To coś znacznie więcej niż wyklepanie wbitego na pamieć tekstu, kiedy obudzisz się w środku nocy.Skuteczne powtarzanie oznacza, że powtarzasz wszystko świadomie i angażujesz się w to całym sobą. Skuteczne powtarzanie oznacza, że dzielisz materiał na części a następnie łączysz go ponownie tak, aby pasował do Ciebie. Skuteczne powtarzanie oznacza, że piszsz, czytasz, mówisz i słuchasz. Dotyczy to słów, które zamierzasz wypowiadać. Skuteczne powtarzanie oznacza, że dodajesz słowom dramatyzmu i układasz je w głowie tak, aby tańczyły, jak im zagrasz. W końcu, skuteczne powtarzanie to jednocześnie cena w formie wysiłku, jaką płacisz aby dobry materiał – słowa –  tak naprawdę pochodził od ciebie.

Te pierwsze dwie zasady – wizualizacja efektu oraz powtarzanie – maą kluczowe znaczenie. To jakbyś miał już fundament i podłogę. Ale nie przerywaj – ani nawet nie myśl o zwalnianiu tempa – nie zamieszkasz przecież w domu bez ścian!Natychmiast przejdź do następnego etapu nauki.Kiedy spotykam się z osobami, które korzystały z moich rad, a które zwiększyły swoją efektywność mówią, że bardzo mocno pracowali wprowadzając w życie trzecią zasadę.Tą trzecią zasadą jest zastosowanie w praktyce.O tym będzie kolejny wpis.Najnowsze wpisy na stronie
[post_grid id=”891″]

Zasady przygotowywania plików

Kliknij przycisk aby pobrać wskazówki dotyczące przygotywywania plików.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FABRYKA

ul. Grudowska 65a,
05-822 Milanówek
Tel.: +48 22 755 80 10

DZIAŁ HANDLOWY – Kontakt
Tel.: +48 734 450 000, handlowy@prografsg.com
Poniedziałek – Piątek 09:00 – 17:00

SHOWROOM

ul. Białobrzeska 15,
02-370 Warszawa,
Tel.: +48 22 824 20 20

OSOBISTE SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I ODBIÓR
Tel.: +48 602 221 268, a.miziolek@prografsg.com
Poniedziałek – Piątek 08:30 – 16:30

Skontaktuj się z nami. Opisz nam swój projekt. Ten formularz pomoże nam szybko wrócić do Ciebie z informacjami.
[everest_form id=”1045″]